با شروع بکار ایزوگام مدارس در سطح استان ۶۹ هزار مترمربع با مبلغ اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال از محل منابع ملی، بخش اعظمی ازعایق پشت بام مدارس در استان ایلام  که نیاز مبرم به ایزوگام دارند  مرتفع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام، حیدری مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام ، به یاری خداوند متعال یکی از دغدغه های مدارس آسیب دیدگی پشت بام مدارس در سطح استان بود که با بارشهای بارا ن و رحمت الهی  فضاهای آموزشی دچار آسیب میشدند که با آغاز ایزوگام مدارس مقدار 69 هزار متر مربع  با مبلغ اعتبار 100 میلیارد ریال از محل منابع ملی تعداد قابل توجهی از فضاهای آموزشی که قبلا توسط ادارات  آموزش وپرورش مناطق شناسایی شده بودند، ایزوگام آنها شروع گردید.

مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام گفت از بهمن ماه سال گذشته تاکنون مقدار بیش از 100 هزار متر مربع ایزوگام در سطح مدارس استان صورت گرفته است. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس ایلام به نقل از خبرنگار آفتاب ایلام ، محمدرضا حیدری  دیروزدر جمع خبرنگاران اظهار داشت: 37 درصد فضاهای آموزشی ایلام نیاز به مقاوم‌سازی و بازسازی دارند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: با توجه به اعتبارات و بودجه دولت و وضعیت ساخت و سازهای فضاهای آموزشی موردنیاز در حال حاضر نمی‌شود این 37درصد فضاهای آموزشی موردنیاز را از گردونه خارج و به ساخت و سازهای جدیدی پرداخت.

وی اولویت را به  مقاوم‌سازی فضاهای آموزشی دانست و افزود: فضاهای زیادی در دست مقاوم‌سازی و بازسازی قرار دارد، که براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در حال انجام هستند و هر سال نیز به تناوب این کار انجام می‌گیرد.

حیدری با اشاره به نیاز 517 کلاس به تخریب و بازسازی و 443 مدرسه با یک هزار و 963 کلاس درس به مقاوم سازی در استان ایلام خاطر نشان کرد: 520 میلیارد ریال تا کنون برای این مهم هزینه شده است.

وی به هزینه  50 میلیارد ریالی اعتبارات ملی و 60میلیار ریالی اعتبارات استانی در امر بازسازی و نوسازی مدارس استان اشاره و تصریح کرد: در دهه فجر امسال بسیاری از این طرح‌ها افتتاح می‌شوند.

برگزاری جلسه هم اندیشی  یک روزه کارشناسان حقوقی گروه 3  کشوری با حضور مهندس حیدری مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ،  جلسه هم اندیشی کارشناسان حقوقی گروه 3  کشوری با حضور مهندس حیدری مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام ومعاونین وکارشناسان ادارات کل نوسازی مدارس استانهای ایلام - مرکزی - کرمانشاه - لرستان  و همدان در خصوص مواد 28 و53 شرایط عمومی پیمان وهمچنین بحث و تبادل نظر در رابطه با موانع و مشکلات وپیشنهادات  حقوقی در خصوص قراردادها با پیمانکاران بحث وتبادل نظر بعمل آمد که نتیجه ی آن طی صورتجلسه به استانهای ذیربط وسازمان متبوع ارسال خواهد شد.

کسب رتبه برتر نوسازی مدارس در چهارمین اجلاس استانی نماز

در چهارمین اجلاس استانی نماز و همایش زکات دراستان ایلام اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام بعنوان دستگاه برتر شناخته شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ، اين  اجلاس با حضور نماينده ولي فقيه و امام جمعه ايلام ، استاندار، معاونين استاندار و مديران دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات دانشگاه ایلام برگزارشد و از دستگاه ههاي برتر در امرنماز تقدير بعمل آمد كه اداره كل نوسازی مدارس استان ایلام بعنوان دستگاه برتر شناخته شده و با اهداء لوح سپاس از مهندس  حیدری   مديركل نوسازی مدارس استان ایلام تقدير بعمل آمد . در متن این تقدیرنامه  که به امضای نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهر ایلام و استاندار رسیده ، خطاب به مدیرکل نوسازی مدارس آمده است:با سلام وتحیات الهی نظر به اینکه در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی سال 96 در جهت ترویج و توسعه فرهنگ نورانی اقامه نماز که بر مبنای طرح جامع نظارت و ارزیابی با دستگاههای اجرایی صورت گرفته ،آن دستگاه شایسته تقدیر ویژه شناخته شده است.بدینوسیله از حضرتعالی و تمام کسانی که در دستیابی به این مهم سهمی بسزاء داشته اند تشکر و قدردانی نموده و توفیق روز افزون تان را از درگاه خداوند سبحان تحت توجهات ولی عصر(عج)و با تأسی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)برایتان آرزومندیم.

فیض‌الله رضایتی، صبح دیروز (10 آذر) در چهارمین اجلاس استانی نماز این استان در سالن اجتماعات دانشگاه ایلام، اظهار کرد: امسال با توجه به سخنان رهبر مقام معظم رهبری در خصوص نماز، توسعه شیوه‌های ترویج نماز در دستور کار قرار دارد.

وی، افزود: ستاد اقامه نماز در تلاش است با استفاده از کاروان خرد و اندیشه، شیوه‌های نو را در راستای ترویج نماز به جامعه عرضه کند و باید گفت که لازم است امروز مساجد با حضور جوانان پر شود و نشاط جوانان در مسجد به نمایش گذاشته شود.

 مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام، یادآور شد: دعوت به نماز وظیفه‌ای همگانی است که تلاش کنیم این فریضه را آن‌طور که بایدوشاید در سطح جامعه ترویج شود و ارتقاء سطح آگاهی‌های دینی و ترویج آموزه‌های دینی به‌ویژه نماز در سطح جامعه می‌تواند تأثیر بسزایی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی ایفا کند.

 

 

وی، بابیان اینکه زکات هم کلید نماز است، ابراز کرد: بسیاری از دستگاه‌ها در ایام اربعین حسینی در بحث نماز تلاش کردند و قابل‌تقدیر است که امید است این توشه راهی باشد که در آن دنیا مورد رضایت خداوند باری‌تعالی قرار گیرد.

 رضایتی، بیان کرد: چهارمین اجلاس استانی امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه شهر ایلام، استاندار، ائمه جمعه و جماعات، دبیران، رابطین ادارات، مدیران و مسئولین دستگاه‌های در دانشگاه ایلام به‌منظور تجلیل از فعالیت‌های یک‌ساله دستگاه‌ها و نهادهای مختلف استان در راستای ترویج فرهنگ نماز برگزار می‌شود.

 مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام، خاطرنشان کرد: تقدیر از دستگاه‌های برتر و ترویج و توسعه فرهنگ نماز و تجلیل از فعالان و خادمان نماز را از اهداف برگزاری این اجلاس عنوان و خاطرنشان کرد: نماز به‌عنوان برجسته‌ترین چهره ایمان، نقش بزرگی در ایجاد امنیت روانی و توانایی مقابله با استرس‌ها در انسان ایفا می‌کند.

 

 

صفحه1 از66

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394