اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

مدرسه ی ایران من ۹۵ در دورترین نقطه استان در روستای محروم سراب نقل از توابع مورموری شهرستان آبدانان به بهره برداری رسید. مطلب ویژه

دی 30, 1398 Hit: 119 نوشته شده توسط 
مدرسه ی ایران من ۹۵ در دورترین نقطه استان  در روستای محروم سراب نقل از توابع مورموری شهرستان آبدانان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس ایلام، مدرسه ایران من 95 در دورترین نقطه استان (270 کیلومتری مرکز استان) در روستای محروم سراب نقل از توابع مورموری شهرستان آبدانان با حضور نصرت‌اله رحیمی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس ایلام، مدیر آموزش و پرورش آبدانان و خیرین نیک‌اندیش گیتی‌نژاد و سلطانی - صداوسیما و مسئول شورای بانوان استان ومعاون مشارکتها و حراست واولیا و دانش آموزان وفرهنگیان ومسئولین شهرستان وبخش وجمعی از اهالی منطقه حضور داشتند.به بهره‌برداری رسید.

سرپرست اداره کل نوسازی مدارس ایلام در حاشیه این مراسم بیان کرد: روستای سراب نقل، افتتاح مدرسه‌ای را از جنس امید، نشاط و شادابی را با حضور خیرین بانوان در راستای همایش مدرسه ی ایرانی _ بانوی مهربانی واقعی تجربه کرد.

وی زیربنای این مدرسه را 107 مترمربع اعلام کرد و گفت: برای اجرای این فضا مبلغ 300 میلیون تومان هزینه شده است که اعتبار آن صد در صد تخصیص یافت و توسط موسسه  پویش ایران من و باهمکاری  موسسه خیریه  مهر گیتی وهمت جمعی از کارآفرینان اتاق بازرگانی ایران ومشارکت خانم سلطانی تقبل شده است.

خواندن 119 دفعه

زنده یاد مهندس محمدرضا حیدری

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند از صحنه رود صحنه پیوسته بجاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

اتوماسیون اداری
اتوماسیون اداری
اتوماسیون اداری
صورت وضعیت
درخواست مجوز مدارس غیر انتفاعی
درخواست ملاقات با مدیرکل

نظرسنجی خدمات حضورینظر سنجی خدمات غیر حضوری (الکترونیکی)

نظرسنجی تکریم

نظرسنجی رمان قراردادتاریخ بروزرسانی: 98/11/20

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394