اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

افتتاح مدرسه ۶ کلاسه شهدای بانک مسکن ایلام با حضور خیر و مسئولان استانی انجام شد مطلب ویژه

دی 30, 1398 Hit: 167 نوشته شده توسط 
افتتاح مدرسه ۶ کلاسه شهدای بانک مسکن ایلام با حضور خیر و مسئولان استانی انجام شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس ایلام، دبستان 6 کلاسه شهدای بانک مسکن لومار با حضور خیرین و مسئولان اداره‌کل نوسازی مدارس استان، معاون بانک مسکن و جمعی از مسئولان مربوطه به بهره‌برداری رسید.

این دبستان دارای 6 کلاس درس و 1160 مترمربع زیربنا، اتاق سرایداری، نمازخانه و سرویس بهداشتی مستقل بوده که برای اجرای آن 17 میلیارد ریال در سه فاز هزینه شده است که بانک مسکن استان مبلغ 450 میلیون تومان آن را تقبل کردند.

تحقق حداکثری تعهدات خیرین مدرسه‌ساز

علاوه بر آن همایش مجمع خیرین بانوان مدرسه‌ساز در چرداول ایلام با حضور مسئولان استانی و محلی در تالار ارشاد شهر سرابله برگزار شد.

علیلیان مسئول شورای بانوان مدرسه‌ساز استان با تجلیل از بانوان حاضر، خیرین مدرسه‌ساز و عوامل برگزاری این همایش بر لزوم کمک خیرین در مدرسه‌سازی تاکید و به نقش بانوان خیر مدرسه‌ساز در کشور اشاره داشت.

زمانی مدیر آموزش وپرورش چرداول در این همایش با اشاره به تعهدات خیرین مدرسه‌ساز در سال گذشته از تحقق حداکثری تعهدات خیرین خبر داد و اعلام کرد: به به کمک اداره کل نوسازی مدارس  استان و خیرین چندین مدرسه افتتاح و تا مهر سال آینده چندین مدرسه دیگر هم افتتاح خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این همایش را تکریم و تشویق بانوان و تجلیل از برگزیدگان و خانواده‌های فعال در امر مدرسه‌سازی، تبیین برنامه‌های آینده شورای بانوان خیر در دهه سوم فعالیت  خیرین مدرسه، جذب و تعامل حداکثری با نهادهای دولتی و خیریه‌های  بانوان فعال  در زمینه مدرسه‌سازی اعلام کرد.

خواندن 167 دفعه

زنده یاد مهندس محمدرضا حیدری

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند از صحنه رود صحنه پیوسته بجاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

اتوماسیون اداری
اتوماسیون اداری
اتوماسیون اداری
صورت وضعیت
درخواست مجوز مدارس غیر انتفاعی
درخواست ملاقات با مدیرکل

نظرسنجی خدمات حضورینظر سنجی خدمات غیر حضوری (الکترونیکی)

نظرسنجی تکریم

نظرسنجی رمان قراردادتاریخ بروزرسانی: 98/11/20

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394