اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

سیستم گرمایشی 224 مدرسه در استان ایلام تا مهرماه استاندارد می‌شود مطلب ویژه

شهریور 09, 1398 Hit: 402 نوشته شده توسط 
سیستم گرمایشی 224 مدرسه در استان ایلام  تا مهرماه استاندارد می‌شود

داریوش ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور طی سفریک روزه به استان ایلام ، به همراه نصرت اله رحیمی سرپرست نوسازی مدارس استان و مرقایی زاده مشاور ریاست  سازمان، از پروژه های در دست ساخت این استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ، ورناصری در بدو ورود به ملاقات استاندار رفت و پس از ارائه گزارش مهندس رحیمی سرپرست نوسازی  مدارس در خصوص استاندرد سازی 224 فضا آموزشی قبل از سال تحصیلی  دراستان ، بلافاصله استاندار در طی تماسهای جداگانه ای با ریاست سازمان نظام مهندسی ایلام ، مدیران عامل شرکت‌های برق و گاز استان  در خصوص نحوه استانداردسازی سیستم های گرمایشی و رفع موانع احتمالی جمع‌آوری بخاری‌های نفتی تاکید کرد.

استاندار ایلام در ادامه  اعلام کرد: از هیچ کمکی برای جمع‌آوری بخاری‌های نفتی مدارس دریغ نخواهیم کرد و همه دستگاه‌های اجرائی نیز موظفند در این راستا همکاری‌های لازم را با اداره کل نوسازی مدارس استان معمول نمایند.

سرپرست اداره کل  نوسازی مدارس استان هم گفت: در استان  هم اکنون 224 مدرسه با یک هزار کلاس درس شناسایی شده که فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند و علمک گاز برای آنها نصب شده است که تا آغاز سال تحصیلی  مجهز به سیستم های  گرمایشی استاندارد  خواهند شد.

درادامه با حضور ورناصری  معاونت فنی ونظارت سازمان  جلسه ای با حضور معاونین وکارشناسان و سرناظرین در خصوص مراحل اجرایی سیستمهای گرمایشی استاندارد برگزار وبه بحث وتبادل نظر پرداختند و سپس نیز از چند فضای آموزشی استاندارد سازی و همچنین سالن ورزشی زنده یاد ناصر حجازی در شهرستان ایوان بازدید کردند.

خواندن 402 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394