اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

بزرگ مرد مدرسه ساز ایران آسمانی شد مطلب ویژه

خرداد 21, 1398 Hit: 44 نوشته شده توسط 
بزرگ مرد  مدرسه ساز ایران آسمانی شد

پیام تسلیت مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام بمناسبت در گذشت  دکتر حافظی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ، محمد رضا حیدری  در پیامی در گذشت دکتر حافظی ابر مرد مدرسه ساز وبنیان گذار جامعه خیرین مدرسه ساز کشور را تسلیت گفت.

مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام  ضایعه درگذشت دکتر حافظی سکان دار و رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ، خدمتگزاری بی‌منت، خادمی ماندگارو  ولایتمدار که تمامی وجودش عشق به تعالی و رشد جامعه وهمچنین امر خیر  ومقدس مدرسه سازی بوده است،  رابه ایران اسلامی وسازمان نوسازی مدارس کشور و وزارت آموزش وپرورش و خیرین مدرسه ساز سطح کشور تسلیت گفت.

حیدری دراین پیام افزوده است: بی شک آثار ماتقدم و ماتاخر این رحیل سفر کرده،  شخصیتی که به دعوت عقل، تفکر و تامل در حکمت باریتعالی و تدبیر او در نظام جهان هستی لبیک گفت و در این راه با اهدای تمامی وجود خود عشق‌ بازی با معشوق را به اعلی درجه رساند وتا آخرین نفسهای عمر باقی خود از این راه اندک قدمی پس نکشید.

  قطعا تلاشها ی خستگی ناپذیر این بزرگ مرد  صدقه جاریه که در خروجی های نظام  تعلیم وتربیت اکنون  به بار نشسته  وامروز در سطح کشور وحتی خارج از کشور منشأ خیر و سرور برای نسل نظام آموزشی ایران اسلامی شده است.

محمد رضا حیدری  در پایان پیام خود  از پیشگاه مقدس ذات حضرت حق برای این منشأ خیرات و مبرات جناب آقای دکتر حافظی  علو درجات و رضوان الهی را طلب نموده و ضمن درخواست اجری جزیل و صبری جمیل برای خانواده‌ مکرم، سایر بازماندگان و رهروان ایشان سلامت و سعادت یکا یک آنان را مسالت داشتند.

 

 

 

 

 

 

خواندن 44 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394