اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

هزار میلیارد اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خیرین مدرسه ساز اختصاص یافت مطلب ویژه

خرداد 21, 1398 Hit: 154 نوشته شده توسط 
هزار میلیارد اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خیرین مدرسه ساز اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ، ذبیح الله صبری، نماینده سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، ظهر دیروزدوشنبه 20 خرداد 98 درحاشیه برگزاری بیست ویکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان ایلام در گفت‌وگویی با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: بر اساس دستور رئیس سازمان نوسازی مدارس از تمامی ظرفیت‌ها برای هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره‌های خیرین مدرسه ساز در سطح کشور استفاده خواهد شد.

وی افزود: امسال یک هزار میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل پروژه‌های خیرین مدرسه ساز در کشور اختصاص یافته است که پیش بینی می‌شود تمامی این پروژه‌ها تا پایان سال‌جاری افتتاح شوند.

نماینده سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بیان داشت: برگزاری جشنواره‌های خیرین مدرسه ساز در کشور موجب فرهنگ سازی و توسعه این امر مقدس در بین آحاد مختلف جامعه خواهد شد.

وی ادامه داد: سال گذشته و در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز  یک هزار میلیارد تومان توسط خیرین تعهد شد که تاکنون ۵۰ درصد آن جذب شده است.

صبری گفت: در راستای ساخت و ساز مدارس آسیب دیده از سیل اخیر در استان‌های سیل زده لرستان، خوزستان، گلستان و ایلام طی برگزاری همایشی ۲۱۰ میلیارد تومان توسط خیرین تعهد شده است که بخش عمده این مبلغ جذب و کار ساخت و ساز مدارس اغاز یا مراحل اولیه فرایند را طی می‌کند که امیدواریم تا شروع سال تحصیلی جدید «اول مهر» شاهد افتتاح قابل توجهی از این مدارس باشیم.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه مدرسه طول ساخت مشخصی دارد و اکثر فضاهای اموزشی کشور بخصوص استان‌های محروم نیازمند مقاومت سازی، تعمیر، تجهیز و... دارند مشارک خیرین در این  زمینه‌ها مهم و ضروری است.

لازم به ذکر است،  ۴۵۹ هزار و ۹۵۱ میلیارد ریال کمک نقدی توسط خیرین مدرسه‌ساز در ۲۰ جشنواره گذشته به استان ایلام تعهد شده است.

خواندن 154 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394