اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

خیرین مدرسه ساز، توصیفی از مهر ورزی و نوع دوستی مطلب ویژه

ارديبهشت 04, 1398 Hit: 558 نوشته شده توسط 
خیرین مدرسه ساز، توصیفی از مهر ورزی و نوع دوستی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام، نشست مشترکی در محل سالن جلسات صدا وسیمای مرکز ایلام با حضور مدیران کل نوسازی مدارس و  صدا وسیما  ورئیس مجمع خیرین مدرسه ساز در استان ایلام و شورای بانوان و معاونین و کارشناسان در خصوص پوشش رسانه ای بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز برگزار و مقرر گردید اطلاع رسانی و نهادینه کردن فرهنگ مدرسه سازی در بین اقشار مختلف مردم در دستور کار قرار گیرد.

مهندس حیدری در این دیدار با ارائه گزارشی از روند فعالیت های اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام و مجمع خیرین مدرسه ساز،گقت:خوشبختانه ایلام در زمره استانهای برتر کشور به لحاظ جذب و نگهداری خیرین مدرسه ساز است.

مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به نقش صداو سیما در ترویج فرهنگ مقدس مدرسه سازی و هدایت خیرین در این راه خیر ماندگار اظهار داشت: اعتقاد ما و مجمع خیرین مدرسه ساز استان این است که با حمایت ها ی صداو سیمای استان امر مدرسه سازی از رونق بیشتری برخوردار خواهد بود.

مدیر کل نوسازی مدارس استان ایلام اضافه کرد: از64 پروژه آموزشی در دست اجرا 56 مورد آن با مشارکت خیرین مدرسه ساز احداث میشود.

در ادامه دکتر بازوند مدیر کل صداو سیما مرکز استان ضمن عرض خیر مقدم وبا ابراز خرسندی از حضور خیرین در صداو سیمای استان گفت: مدرسه سازی اثری ماندگار و صدقه جاریه است که اثرات و برکات بسیاری با خود به همراه دارد.  دکتر بازوند با اعلام آمادگی این مرکز برای ترویج فرهنگ مشارکت در امر خیر مدرسه سازی گفت: انشالله در جشنواره بیست و یکم که در خرداد ماه در استان پیشرو و برگزار میکنید با کمال میل پوشش خبری خواهیم داد و این ها را به عنوان الگو به مردم معرفی میکنیم و چنانچه خیرین عزیز و مهمانان کشوری و استانی تاثیر گزار در این امر مهم اعلام آمادگی نمایند در برنامه هایی از قبیل ایلام و توسعه و مانگه شو و رادیو و مصاحبه های خیرین مدرسه ساز،صداو سیمای مرکز استان با کمال میل با این عزیزان همراهی خواهیم کرد. در ادامه نیز رئیس مجمع خیرین و مسئول شورای بانوان ایلام و معاون صداو سیما و مسئول روابط عمومی نوسازی مدارس برای برگزاری جشنواره بیست و یکم خیرین مدرسه ساز که در 20 خرداد 98 برگزار میگردد نقطه نظراتی را بیان نمودند. و نکته آخر اینکه امسال با تعامل بسیار خوبی که در بین اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز و اداره کل نوسازی مدارس استان و آموزش پرورش و حمایت کامل صداو سیما 20 خرداد در استان ایلام شاهد برگزاری بیست و یکمین جشنواره با شکوهی خواهیم بود. 

خواندن 558 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394