اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

هفت دستگاه کانکس از ایلام به مناطق سیل زده لرستان ارسال شد مطلب ویژه

فروردين 24, 1398 Hit: 188 نوشته شده توسط 
هفت دستگاه کانکس از ایلام به مناطق سیل زده لرستان ارسال شد

 

به گزارش روابط عمومی ،  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام از ارسال هفت دستگاه کانکس (کلاس درس پیش ساخته) از این استان برای دانش آموزان مناطق سیل زده استان لرستان خبر داد وگفت : این کانکس ها به ارزش یک میلیارد و 750 میلیون ریال بارگیری و برای تحصیل دانش آموزان به مناطق سیل زده لرستان ارسال شدند.

وی ظرفیت هر یک از این کلاس های درس پیش ساخته را 25 نفر اعلام کرد و گفت: در صورت نیاز آماده همکاری و ارسال کمک به مناطق سیل زده لرستان هستیم.

مدیرکل نوسازی مدارس ایلام همچنین با اشاره به خسارت سیل به مدارس این استان گفت: بر اساس بررسی های انجام گرفته در مجموع 50 مدرسه استان تاکنون از سیل هفته گذشته آسیب دیده اند.
حیدری ادامه داد: تاکنون برای 2 روستای هوادول و دره دول منطقه ماژین شهرستان دره شهر کانکس تهیه که در صورت بازشدن راه ارتباطی زمینی به این روستاها اعزام خواهند شد.
به گفته وی، همچنین در روستای چم شیر نیز اگرچه روز گذشته دستور تخلیه آن صادر شد ولی با توجه به اینکه مدرسه این روستا زیر آب رفته یک مکان استیجاری برای تحصیل دانش آموزان این منطقه پیش بینی شد.
وی تهیه یک هزار بسته لوازم التحریر برای توزیع بین دانش آموزان مناطق سیل زده را از جمله اقدامهای این اداره کل در سیل اخیر برشمرد.
سیل هفته گذشته استان ایلام اگرچه تلفات جانی نداشته ولی خسارتهای زیادی به زیرساختهای این استان وارد کرده است.

خواندن 188 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394