چاپ کردن این صفحه

اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

مراسم تجلیل از جانبازان سرافراز در در اداره کل نوسازی مدارس ایلام برگزار شد مطلب ویژه

فروردين 24, 1398 Hit: 343 نوشته شده توسط 
مراسم تجلیل از جانبازان سرافراز در در اداره کل نوسازی مدارس ایلام  برگزار شد

بمناسبت اعیاد شعبانیه آیین تجلیل از جانبازان سر افراز در اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام  با حضور با حضور مدیرکل ومعاونین و همه همکاران در سال جلسات اداره کل برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی دراین مراسم مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام  گفت: امروز اگر نام جمهوری اسلامی با عزت و افتخار در تمام عالم می درخشد مرهون صبر، استقامت و ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است. 

حیدری با اشاره به اعیاد ماه شعبان بیان داشت: اعیاد شعبانیه دارای پیام های از جمله وفای به عهد و پیمان با شهدا ، تلاش برای تحقق وصایای آنان و حمایت از ولایت درس های است که ما می توانیم سرلوح کار و زندگی خود قرار دهیم. 

محمد رضا حیدری دامه داد:جانبازان با پایمردی واستقامت و تحمل سختی وناملایمات دردوران دفاع مقدس جسم وجان خود در راه تحقق دین الهی متحمّل بزرگترین سختی ها و مشقّت ها کردند وبا این عمل خود آن را با خدا معامله نمودند. 
وی با اشاره به اهمیت وجایگاه والای جانبازان، درفرهنگ انقلاب اسلامی به عنوان اسوه های ایثارو مقاومت افزود:جانبازان، نشانه هایی ازمردانگی و رشادت و یادگارانی گرانقدر از دوران دفاع مقدس به شمارمی آیند که امنیت وآسایش امروز ایران اسلامی،دستاورد گرانبهای تلاش وفداکاری این عزیزان وشهدای گرانقدرمیهن است . 

در پایان این مراسم  از جانبازان  همکار با لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد.

خواندن 343 دفعه
روابط عمومی

آخرین‌ها از روابط عمومی