اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

مراسم تجلیل از جانبازان سرافراز در در اداره کل نوسازی مدارس ایلام برگزار شد مطلب ویژه

فروردين 24, 1398 Hit: 329 نوشته شده توسط 
مراسم تجلیل از جانبازان سرافراز در در اداره کل نوسازی مدارس ایلام  برگزار شد

بمناسبت اعیاد شعبانیه آیین تجلیل از جانبازان سر افراز در اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام  با حضور با حضور مدیرکل ومعاونین و همه همکاران در سال جلسات اداره کل برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی دراین مراسم مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام  گفت: امروز اگر نام جمهوری اسلامی با عزت و افتخار در تمام عالم می درخشد مرهون صبر، استقامت و ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است. 

حیدری با اشاره به اعیاد ماه شعبان بیان داشت: اعیاد شعبانیه دارای پیام های از جمله وفای به عهد و پیمان با شهدا ، تلاش برای تحقق وصایای آنان و حمایت از ولایت درس های است که ما می توانیم سرلوح کار و زندگی خود قرار دهیم. 

محمد رضا حیدری دامه داد:جانبازان با پایمردی واستقامت و تحمل سختی وناملایمات دردوران دفاع مقدس جسم وجان خود در راه تحقق دین الهی متحمّل بزرگترین سختی ها و مشقّت ها کردند وبا این عمل خود آن را با خدا معامله نمودند. 
وی با اشاره به اهمیت وجایگاه والای جانبازان، درفرهنگ انقلاب اسلامی به عنوان اسوه های ایثارو مقاومت افزود:جانبازان، نشانه هایی ازمردانگی و رشادت و یادگارانی گرانقدر از دوران دفاع مقدس به شمارمی آیند که امنیت وآسایش امروز ایران اسلامی،دستاورد گرانبهای تلاش وفداکاری این عزیزان وشهدای گرانقدرمیهن است . 

در پایان این مراسم  از جانبازان  همکار با لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد.

خواندن 329 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394