اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: بر اثر سیلاب اخیر مدرسه شهید نعمت صباحی روستای چم شیر شهرستان سیروان زیر آب رفته است. مطلب ویژه

فروردين 17, 1398 Hit: 322 نوشته شده توسط 
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: بر اثر سیلاب اخیر مدرسه شهید نعمت صباحی روستای چم شیر شهرستان سیروان زیر آب رفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ، محمدرضا حیدری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از این فضای آموزشی  گفت: برای فراهم کردن فضای تحصیلی دانش آموزان این مدرسه یک فضای استیجاری در این روستا پبش بینی شده است.
وی ادامه داد: این مدرسه با تجهیزات گرمایشی، سرمایشی، کلاسی و اداری مهیا تا دانش آموزان بدون هیچگونه وقفه ای بعد از تعطیلات نوروزی به تحصیلشان  ادامه دهند.
مدیرکل نوسازی مدارس ایلام اضافه کرد ، مدرسه سه کلاسه شهید صباحی 47 دانش آموز دارد و تمهیدات لازم برای ادامه تحصیل آنها اندیشیده شده است.
حیدری با اشاره به اینکه سیل اخیر در مجموع به 50 فضای آموزشی این استان خسارت وارد کرده، مجموع این خسارت را 35 میلیارد ریال عنوان کرد.

 

خواندن 322 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394