اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه چوار برگزار گردید مطلب ویژه

اسفند 26, 1397 Hit: 209 نوشته شده توسط 
بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه چوار برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ، بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز منطقه چوار با حضور خیرین، مسولین محلی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

در این جشنواره که مصادف با روز بزرگداشت شهدا نیز بود، علی قربانی رییس اداره آموزش و پرورش منطقه چوار یاد و خاطره همه شهدا بویژه شهدای فرهنگی و دانش آموز منطقه را گرامی داشت. ایشان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه خیرین نیازی به تقدیر و تشکر ندارد گفت: اما بنده به رسم ادب دست همه این عزیزان را به گرمی می فشارم. وی افزود: خیرین در راهی قدم گذاشته اند که معامله با خداست و کم نیستند افرادی که هرچند به لحاظ مالی متمکن نیستند اما همواره آموزش و پرورش را یاری می کنند. قربانی مشکلات مالی را میراث خانوادگی آموزش و پرورش عنوان کرد که از ابتدا تا کنون گریبان گیر نظام آموزشی بوده است. ایشان ابراز امیدواری کرد که به همت خیرین از بار این مشکلات کاسته شود.

حجت الاسلام میهن پرست امام جمعه چوار دیگر سخنران این مراسم نیز با اشاره به آیه قرآن در مورد خیرین که می فرماید«...و یسارعون فی الخیرات» افراد را به تعجیل در امر خیر ترغیب نمود. وی گفت: کسانی که در امر مدرسه سازی کمک کرده اند، این کار خیر به عنوان باقیات و صالحات برای آنها باقی خواهد ماند.

این برنامه با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری برگزار گردید و در پایان از افراد خیر حاضر در جشنواره با اهدا لوح سپاس تجلیل و قدردانی گردید.

خواندن 209 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394