اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

اولین استخر چند منظوره دانش آموزی در سرابله ایلام افتتاح شد مطلب ویژه

اسفند 05, 1397 Hit: 242 نوشته شده توسط 
اولین استخر چند منظوره دانش آموزی در سرابله ایلام افتتاح شد
در دومین روز از سفر وزیر آموزش و پرورش  ومعاون عمرانی وزیر به ایلام استخر چند منظوره شهدای دانش آموزی این استان در شهر سرابله به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ، سید محمد بطحایی روز یکشنبه در آئین افتتاح این طرح اظهار داشت: تکمیل طرح های نیمه تمام فضاهای آموزشی کشور در اولویت این وزارتخانه است.
وی تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن این طرح ها را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.
بطحایی تصریح کرد: با توجه به کمبود نقدینگی کشور تکمیل استخر شهدای دانش آموزی استان ایلام یک کار بزرگ و قابل تقدیر است.
مدیرکل نوسازی مدارس استان  ایلام نیز در این آئین گفت: کلنگ این طرح در سال 90 با زیربنای یک هزار و 421 متر به زمین زده شد و برای تکمیل آن تا کنون 46 میلیارد ریال هزینه شده است
محمدرضا حیدری  افزود: این فضای ورزشی شامل استخر، سونا ،استخر خشک، سونای بخار، جکوزی آب گرم و سرد، کافی شاپ و سالن بدنسازی است.
عزیمت به شهرستان چرداول، بازدید از مدرسه، دیدار با معلمان و خانواده شهید فرهنگی در این شهرستان از جمله برنامه های سفر روز دوم بطحایی و هیات همراه به این استان است.

یگانه فرماندار چرداول در آئیین افتتاح استخر دانش آموزی سرابله گفت از اقدامات وکارهای خوب وماندگار مدیرکل جوان نوسازی مدارس استان ایلام وهمکارانش در بحث ایزوگام ، استاندارد سازی سیستم گرمایشی ، احداث و بازسازی وسالن ورزشی و تجهیزات فضاهای آموزشی در سطح شهرستان چرداول بصورت ویژه تقدیر وقدردانی کرد.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 اسفند 1397 ساعت 11:29
خواندن 242 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394