اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

افتتاح 2 مدرسه 6 کلاسه در شهرستانهای ملکشاهی و دره شهر با حضور نمایندگان مجلس ومعاونین استانداری مطلب ویژه

بهمن 21, 1397 Hit: 306 نوشته شده توسط 
افتتاح 2 مدرسه 6 کلاسه در شهرستانهای ملکشاهی و دره شهر با حضور نمایندگان مجلس ومعاونین استانداری

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام ،  دبستان 6کلاسه امیر کبیر مهر ملکشاهی  در روستای مهر  از توابع شهرستان ملکشاهی و دبستان 6 کلاسه شهید بهشتی شهرستان دره شهر در روزهای هفتم وهشتم ایام مبارک دهه فجر  افتتاح شد. 

حیدری مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام  قبل از افتتاح این مدارس گفت ، این مدارس در زمینی به مساحت 2500 مترمربع در یک طبقه و با 12 کلاس درس و با 1012  مترمربع زیربنای آموزشی و اعتباری بالغ‌بر 18 میلیارد وپانصد میلیون  ریال با مشارکت 60 درصدی بنیاد برکت ساخته شده است.

شایان ذکر است، این مراسم ها با حضور کاظم زاده رئیس مجمع نمایندگان مجلس در استان و امینی نماینده حوزه شمالی در مجلس شورای اسلامی و معاون امور  عمرانی ومعاون سیاسی امنیتی  استانداری ،فرمانداران  شهرستان ملکشاهی و دره شهر،مدیران کل ومسئولان استانی و مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان، رئیس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز استان و جمعی از مسئولان شهرستانها - خیرین و خبرنگاران و صدا وسیما و دانش آموزان وفرهنگیان با شکوه خاصی برگزار شد.

 

خواندن 306 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394