اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

اولین استخر سرپوشیده دانش آموزی استان ایلام در آستانه افتتاح مطلب ویژه

شهریور 27, 1397 Hit: 252 نوشته شده توسط 
اولین استخر سرپوشیده دانش آموزی  استان ایلام در آستانه افتتاح

ارائه گزارش  مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام   در جلسه شورای اداری شهرستان چرداول  با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلام و معاون عمرانی وفرماندار وامام  جمعه ومدیران کل استانی و شهرستانی .

۲۰۱۸۰۹۱۶_۱۱۱۷۴۸ [800x600].jpg

 به گزارش روابط عمومی ،  حیدری مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام   در جلسه شورای اداری شهرستان چرداول  که با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و معاون عمرانی وفرماندار وامام  جمعه ومدیران کل استانی و شهرستانی ​  در محل سالن جلسات فرمانداری چرداول ضمن ارائه گزارش مبسوطی از روند پروژه های آموزشی وپرورشی این شهرستان از افتتاح استخر سرپوشیده دانش آموزی شهر سرابله خبر داد و گفت  به حول وقوه الهی این استخر دانش آموزی برای اولین بار است که در استان انجام میگردد و بزودی افتتاح خواهد شد.

۲۰۱۸۰۹۱۶_۱۳۰۳۴۹ [800x600].jpg 

حیدری اضافه کرد در شهرستان چرداول ومنطقه هلیلان در حال محرومیت زدایی هستیم وپروژه های زیادی را  شروع و در آستانه افتتاح هستیم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام  در خصوص  مشخصات استخر سر پوشیده شهرستان چرداول گفت  این مجموعه رفاهی در دوطبقه و دارای امکاناتی ازقبیل استخر وسونا و جکوزی و سالن بدنسازی و سرویس بهداشتی و دوشهای مجزا و موتورخانه و محوطه سازی میباشد  که برای احداث ان حدودا 40 میلیارد ریال هزینه شده است وانشالله در سالجاری ودر دهه فجر امسال به بهره برداری میرسد.۲۰۱۸۰۹۱۶_۱۱۱۸۲۲ [800x600].jpg

حیدری سپس در خصوص سایر فضاهای آموزشی  و تحویل تجهیزات و تخریب وبازسازی و استاندارد سازی وآسفالت مدارس در این شهرستان نیز به شرح گزارش پرداخت.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 27 شهریور 1397 ساعت 05:04
خواندن 252 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394