اخبار روز

منتشرشده در اخبار روز

بهره برداری از ۲۱ فضای آموزشی ایلام از هفته دولت تا آغاز سال تحصیلی جدید مطلب ویژه

شهریور 10, 1397 Hit: 390 نوشته شده توسط 
بهره برداری از ۲۱ فضای آموزشی ایلام از هفته دولت تا آغاز سال تحصیلی جدید

بهره برداری از ۲۱ فضای آموزشی ایلام از هفته دولت تا آغاز سال تحصیلی جدید

متن

مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام از افتتاح 21 فضای آموزشی جدید در سطح استان خبر داد و گفت: افتتاح این پروژه ها از هفته آغاز و تا آغاز سال تحصیلی جدید تحویل آموزش و پرورش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام، محمدرضا ​حیدری در مراسم افتتاح دبستان مازعبدلی شهرستان دهلران که باحضور معاون عمرانی استانداری ایلام برگزار شد، افزود: تاکنون ۲۲۴ فضای آموزشی به همت خیرین مدرسه‌ساز در ایلام احداث و تحویل شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام اظهار داشت: این تعداد فضای آموزشی مشتمل بر 84 کلاس درس است که با 9 هزار و 388 مترمربع زیربنا و با اعتباری بالغ‌ بر 130 میلیارد ریال و با مشارکت 50 درصدی خیرین ساخته‌ شده است​.

حیدری، با تأکید بر اینکه برنامه‌ریزی لازم برای بهره‌برداری از 15 طرح مدرسه‌سازی تا پایان سال نیز در دستور کار است، گفت: با توجه به اینکه 37 درصد از فضاهای آموزشی استان تخریبی و نیاز به مقام سازی دارند، ضروری است در این راستا گام‌های اساسی برداشته شود.

وی همچنین تصریح کرد: خوشبختانه در استان ایلام با کمک خیرین نیکوکار اقدامات خوبی انجام‌ شده است و انتظار می‌رود شاهد افزایش این کمک‌ها برای مقاوم‌سازی مدارش به‌ ویژه در مناطق محروم استان باشیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام، خاطرنشان کرد: از 1027 فضای آموزشی موجود در استان که 95 هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف مشغول تحصیل هستند، 224 فضای آموزشی با 920 کلاس درس با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز ساخته‌ شده است.

 
حیدری ایلام.jpgمدرسه ایلام.jpg 
خواندن 390 دفعه

نرم افزار میز خدمت الکترونیکی

پیمانکاران محترم جهت دریافت اپلیکشین میز خدمت الکترونیکی از طریق لینک زیر دانلود کنید و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و از خدمات آن استفاده کنید

 

دانلود کنید

پرداخت کمک های مردمی

خیرین محترم مدرسه ساز جهت واریز کمک های نقدی خود می توانید از طریق سرویس ussd به شماره زیر اقدام نمایید

 

*788*999*972479#

تاریخ بروزرسانی: 97/01/17

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394